Kadınlara Tavsiyeler

Merhaba kızlar, öncelikle send nudes..

İnanın, biz erkekler sizin iç güzelliğinizle ilgileniyoruz. Beyaz tenli bir kadında siyah tanga-jartiyerin açamayacağı kapı yok…

Umarım mevzuyu anlamışsınızdır. Mevzu sizin ne kadar paranızın olduğu, işyerinde pozisyonunuzun ne olduğu, kaç kitap okuduğunuz, kaç dil bildiğiniz değil. Mevzu bir çift sıcak meme..

Çok sevgili bayanlar (pardon bayan dedim) feminizm zırvalarını bırakın. Kadınlar şöyle iş hayatına girmeli böyle girmeli diye size öncelik eden ablalarınız gratisten çıkmıyor. Peki neden? Çünkü onlar güzelliğin tek geçer akçe olduğunu biliyorlar.

Elbette kendini kariyerine adayan, ortaya bir ürün çıkaran kadınlara, kadın-erkek ayırt etmeksizin saygı duyuyorum. Ancak; bunu bir yarış haline getirmiş, pozitif ayrımcılığı fırsat olarak bilip bunu sömüren, çocuk büyütmeyi aşağılık bir davranış olarak görüp, bir şirkette müdür olmayı marifet sanan embesillere kılım.

Üstte yazdığım, eğitim durumunuzun önemli olmaması kafa karıştırmasın. Bu elbette önemli. Gerçek şu ki; çirkin bir kızın eğitim durumu önemli değil. Bir erkek çirkinliğini; parasıyla, statüsüyle kapatabilir ancak bir kız güzel değilse güzel değildir. Diğer özellikler erkekler için pek anlam ifade etmiyor. Ettiğini söyleyen erkekler dürüst değil. Ben sapyoseksüelim diyen erkek çaktırmadan memenize bakıyor. Yahut kendi kararlarını veremeyen, psikolojik sıkıntılı bir erkekse sizin güzellikten ziyade diğer özelliklerinizle ilgilenir. Ayrıca bkz: çok güzel bir kadın olmak.

Bakınız Tatlıtuğ’un sevgilileri. Bakınız Özçivit’in sevgilileri. Bakınız Hakan Sabancı’nın sevgilileri. Bakınız Ağaoğlu’nun sevgilileri. Ortak küme; güzel olmaları.

Erkekler kısa süreli ilişki düşündüklerinde çıtayı oldukça düşürürler, yani damacanadan hallice olan bir kız kolayca kendine erkek bulabilir. Ancak gerçekten güzel bir kız hemen hemen istediği her erkeği elde edebilir. Buranın altını çiziyorum; kısa süreli ilişki için. Erkekler uzun süreli ilişkide sadakat, kadının geçmiş ilişkileri, dürüstlük, kadının eğitim durumu gibi özelliklere bakarlar. Yine altını çiziyorum önce fiziksel olarak beğenmeleri gerekir. Yani ilişkiyi dış görünüş başlatır, karakter devam ettirir. Erkek çekim duymadığı bir kızın diğer özelliklerini merak etmez.

Bunun için yapacağınız şeyleri benden daha iyi biliyorsunuz. Feminen görünmeniz, ince belli olmanız, dekolte <3, güzel bir cilt, diri göğüsler bizim için yeterli. Küfür, kaba davranışlar, kısa saç gibi daha çok erkeklerin yaptığı maskülen hareketler sizi itici gösterecektir.

Erkek, sosyal mecralarda sizinle olan ilişkisini paylaşmamak için ne kadar çok direniyorsa, o kadar çok flörtü vardır.”

Bütün bunları yaptınız ve hoşlandığınız çocuk size bir türlü yüz vermiyor mu? Elemanı gazlayın. Bu biz erkeklerin en büyük bug’ı. Erkeğin özellikle kendinde eksik gördüğü bir yanı varsa örneğin çok güçlü olmadığından şikayetçiyse ona herkülmüş gibi davranın, kavanoz kapağı açtırın mesela :p

Bu anlattıklarımı vücut dilinizle destekleyin. Dekolte <3, fiziksel temas, şakalarına gülme, dudak ısırma, saçlarla oynama vs.

Her şey mükemmel ancak çocuk bir türlü sizle ilişki yaşamıyorsa;

  1. Çocuk gerizekalı. Next
  2. Sizin ona bakmış olma ihtimalini düşünemeyen bir beta. Next
  3. Çocuk sizi beğenmiyor. Next
  4. İlişkinin maddi manevi götürülerinin, getirilerinden fazla olduğuna inanıyor. Next

Bir şekilde çocuğu kapattınız, ya da hali hazırda bir ilişkiniz var ise ilişkinizde sürekli olarak sorunlarınızdan bahsetmeyin. Biz erkeklerin yeteri kadar sıkıntısı, sorumluluğu varken sizin sorunlarınızla uğraşmak en son istediğimiz şey. Yatakta ona özel olduğunu hissettirin. Unutmayın erkekler gazla çalışır, ara ara takdir edin, memesini ağzından eksik etmeyin yeter. Bu arada send nudes..

“Kadınlara Tavsiyeler” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir