Erkeklere Tavsiyeler

Erkeklere tavsiyeler tüm sevipte kavuşamayanlara gelsin..

Bu yazı, erkeklerin binlerce sayfa kitapta öğrenecekleri bilgiyi, onlarca kızda tecrübe edeceği davranışları kapsül halinde sunmaktadır. Bu yazıyı günde 3 öğün 10mg şeklinde yutarsanız 3 ayda tedavi olursunuz.

Öncelikle bu yazıyı okuyanın ortalama bir erkek olduğunu varsayarak yazıyorum. Ortalama erkekten kastım ise; üniversitede okuyan, boş vakitlerinde dizi-film izleyen, en büyük hobisi futbol olan, bir kızla es-kaza yattığında kendini kadınlara fısıldayan adam zanneden, ailesinden aldığı paranın çoğunluğunu bir kıza harcayan ancak o paranın karşılığını alamayan, genç kardeşlerime ithafen naçizane tavsiyeler…

Hayatının en güzel yıllarını (ki bu yıllar zamanının çoğunu kendine ayırabileceğin yıllar) bilgisayar başında oyun oynayarak geçirmek kendine yapmış olduğun en büyük kötülük. Bunu zamanının çoğunu knight online oynayarak geçirmiş biri olarak söylüyorum. Emin ol bunları 3 ayda 5 ayda tecrübe ederek yazmıyorum buraya. Yılların kaybı, bir o kadar o kayıp yılları kazanmak için mücadele etmiş biri olarak yazıyorum. Bir musibet bin nasihatten iyidir demişler, John Lubbock ise; ancak akıllı insanlar başkalarının tecrübelerinden yararlanır, inatçı insanlar her şeyi kendileri denemek ister demiş. Bana bunları anlatan kimse yoktu, size var. Erkeklere tavsiyeler or erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular.. Make your choice..

Kızlarla sorunu olan hiçbir erkek görmedim ki faturayı kendinde kessin. Hep kızlar kaşar, hep kızlar hain..

Erkek olarak yapman gereken ilk şeyden başlayayım. Comfortzone’dan çıkmak.

erkeklere tavsiyeler

Bilgisayar oyunu oynayarak kızlarla aranı düzeltemezsin. Bunun yerine önce kendi durumunu objektif olarak değerlendir. Cinsel pazar değerin ne? Kızların seni çekici bulacakları bir özelliğin var mı? Sıkıcı mısın? İlginç hobilerin, yeteneklerin var mı? Konuya böyle girince PUA yazısı gibi duruyor ancak değil, bu yazı the red pill 101..

Hedeflerine odaklan, bu hedefler sana ilerde para kazandırabilecek şeyler olsun. Yarın üniversite bittiğinde, iş mülakatında sana soracakları soru lisans diploman olup olmaması değil, eğitimin boyunca ekstra kendine ne kattığın. Sertifikaların, projelerin, eğitimlerin vs.

Hayalin bir kızla yatmak olmasın, inan bir kızla yatmak çok basit. Bunun yerine yabancı dilini geliştirmek seni o 7 buçuk dakikalık zevkinden daha çok tatmin edecektir. Bunu kısa vadede anlaman çok zor.

Çalışıp eğitimin için sana destek olan ailenin parasını 3 kuruşluk kızlara yedirme. Atm erkek olma. Aldığından çok verdiğin ilişki başarılı bir ilişki değildir. Kendine şu soruyu sor; benim onun için yapmış olduklarımı, o benim için yapar mı?

Spora başla. O yaşlarda kızlar senin kaç kitap okuduğundan, cebinde kaç kuruş paran olduğundan çok vücuduna bakıyor. Bunun için önerdiğim 90 günlük bir ev fitness programı var. P90X, internetten araştırarak hakkında daha çok bilgi edinebilirsin.

Halo etkisinin önemini unutma ve kılık kıyafetine özen göster. Ense kılları sakal gibi uzamış, sakal üstü kılları gözüyle birleşmiş, tek kaş bir erkek bu durumda pek çekici gelmeyecektir. Epilasyona gitme şansın varsa git.

Kokunun insanlar üzerinde etkisi kanıtlanmış bir gerçek. Paran varsa orjinal parfümler al. Yoksa çakma ancak güzel onlarca koku var. Örneğin lacoste red, polo blue, one million. O kokuyla kendini özdeşleştir. Bir yerden geçtiğin zaman buradan X geçmiş desinler. Bu sayede insanların seninle ilgili hatıralarını canlı tutarsın.

Güzel bir saat karşı tarafa olumlu sinyaller verecektir. Uyum konusunda sıkıntı çekiyorsan annenden, kız kardeşinden yardım alabilirsin.

Ağız ve diş sağlığı sanırım en önemli konu. Bunun için ekstra bir şey yazmama gerek yok sanırım.

Buraya kadar olan kısım hemen hemen herkesin size söyleyeceği şeyler. İş buradan sonra derinleşiyor.
 1. Kimseye güvenmeyin. Bu hayatta seni sen olduğun için seven tek kişi annen. Geri kalan herkes seninle çıkarların için birlikte. Seni seven herkes aslında seni sevmenin onlarda yarattığı etkiler için seviyor. Kimseye güvenmeyen insan asla aldatılmaz.
 2. Söz gümüşse sükut altındır. Güç, gizden gelir. Gerçek niyetini kimse bilmeyecek. Kaderin senin sırrındır; kaderini kimseyle paylaşmayacaksın. İnsan bildiği kitabı açıp okumaz. Bilinmez olmak seni çekici yapar. Sadece ilişkinin başında değil, her zaman için bilinmez ol. Acılarını, mutluluğunu, sırlarını paylaşma.
 3. İş bitiren olun. Her gün yeni kararlar almak seni ileriye götürmez. Az karar alıp bunları gerçekleştir. Çok konuşan değil çok iş yapan olun.
 4. Birine acırsan acınacak hale gelirsin. Sana kötülük yapan biri olursa bunu karşılıksız bırakma. Bir hainin en çok hoşuna giden şey, yaptığının yanına kâr kalmasıdır.
 5. Kimseye bağlanmayın. Herhangi birine/bir şeye olan bağlılığınız sizin zayıf noktanızdır. Bağlılıklarınız somut değil soyut şeylere olsun.
 6. Öğrenmenin en iyi yolu daha iyi bir rakiple oynamaktır. Rakip olarak seçtiğiniz kişiler sizden her zaman daha iyi olsun.
 7. Anlık değil, planlı yaşayın. Carpe diem dövmesi olanlar şu an garsonluk yapıyor..
 8. Bedava yemeğe değer vermeyin. Unutmayın hiçbir şey bedava verilenden daha pahalı değildir. Bu hayattan alacağınız her şey için bir bedel ödemek zorundasınız.
Buradan sonra biraz daha derinlere inelim; fifty shades of erkeklere tavsiyeler

Baştan çıkarmanın ilk adımı geri çekilmektir. Yani var olmak için yok olmanız gerek. Bir kimsenin sizi istemesi için onda yokluk hissi uyandırmalısınız.

Seni seviyorum diyen ilk sen olma. Kadına seni kazanması için fırsat ver. Kadınlar başka kadınlarla rekabet etmekten hoşalanır. Kızı adım atması için cesaretlendir. Karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Kızın numarasını aldıktan sonra hemen mesaj atma. 3 gün bekleme süresi ideal. İlişkinde kadına verdiğin ilgi onun sana vermiş olduklarına oranla 3/2 olsun. Seni 3 kere aramasına 2 kere arayarak karşılık ver.3 seni seviyorum’a 2 seni seviyorum vs.

Mümkünse hiç özür dileme, dileyeceksen, çok zor durumdaysan dile. Eğer gerçekten o kız senin için değerli olsa, zaten özür dileyecek bir şey yapmazsın. Eğer yapmışsan kızın gözünde düşmek yerine kızı değiştirebilirsin. Emin ol bir kızı aldatmak bile kız için ayrılık sebebi değildir. Şöyle ki; evet senin aldatman bir ayrılık sebebi ancak Tatlıtuğ bir kadını aldatırsa yüksek ihtimal erkektir yapar diyeceklerdir. Yeteri kadar statün varsa yapmış olduğun her hata görmezden gelinir. Eğer statün yoksa en ufak hata sana pahalıya patlar. (Erkeklere altın tavsiyeler)

Karşındaki kızın güzelliğini görmezden gel. Erkekler olarak karşımızdaki kızın güzelliği ile beta duygularımız doğru orantılı. Güzellik arttıkça erkekte güç kayboluyor ah şu testosteron.. Hele bir de kız cinsellik silahını kullandıysa.. Bunlara çok dikkat et, kız cinsellik silahı ile vuramadığı erkeğe tapar..

Gerçek bir seks yap. Burada mevzu kaç saat sürdüğü ya da kıza şamar atman saçını çekmen değil. Kızlar yatakta domine edilmekten hoşlanır. Bunu açık açık söylemezler çünkü orospu damgası yemekten korkarlar. Kızların %80’inde tecavüz fantezisi olduğunu biliyor muydun? Yatakta kadına fahişeymiş gibi davranacaksın. Bunu da kızın saçını çekerek kafasına basarak yapamazsın. İşin bittikten sonra kıza sarılıp uyuyorsan bu sert seks değildir. İşin bittikten sonra kızı evine yolluyorsan, onunla birlikte uyumuyorsan; işte bu sert sekstir.

Bazı konuların kafanda daha net oturduğuna inanarak ilişkide yapman- yapmaman gereken şeylere geçiyorum.

Kızın sana sorduğu her soruya bir cevabın olsun. Asla kararsız görünme farketmez deme. Buluşacağınız yeri sen seç. Kızın fikirlerini alabilirsin ancak karar veren sen ol. Mekana gidince kapısını açıyorsan ya da sigarasını yakıyorsan halen ne demek istediğimi anlamamışsın demektir. Asla onaylanma ihtiyacı gütme. Kıza kendini kanıtlamaya çalışan erkek = ezik erkektir aklında çıkarma. Burada demek istediğim kız sana bir konuda shit test yapıp laf vurabilir, örneğin; “O telefon ne ya, fakir misin?” diyebilir. Burada çıkarıp cüzdanındaki paraları gösteriyorsan, evinden arabandan bahsediyorsan testi geçemezsin. “Aynen, Victor Hugo beni görse Sefiller’i baştan yazardı.” de geç mesela. Sipariş verirken çok oyalanma, kıza sorma, ne yiyeceğine kendi karar veremeyen bir erkek, erkek değil bebektir. Kızın içeceğini gidip sen alma. Sipariş veriş şeklin örneğin, bunlara dilkat et. Kendinden emin bir vücut dilin olsun.

Bu çokomelli bak her yazıda yazıyorum çok konuşma. Kız 3 konuşuyorsa sen 1 konuş. Kızı konuştur. Nasıl yapacağını bilmiyorsan, onun sana ne sormasını istersen o soruları kıza sorabilirsin. Kızlar pek tabii zaten çok konuşuyor, o yüzden sıkılırsan uzaklara dal mesela, onu dinlemediğini belli et. Ne düşünüyorsun diye sorduğunda yapıştır cevabı “Seni çıplak düşünüyorum.” Buluşmaya ondan önce gidip bekleme enayi gibi, 5 dakika geç git. Buluşmada kızı mutlaka ama mutlaka öp. Bütün bu dediklerimi eksiksik yaparsan tebrikler, yatakta 7/24 vardiyalı bekleyen fuckbuddylerin olur. Üstelik seni arzulayan buddylerin.

Özetle;

Hoş, erkeklere tavsiyeler başlığındaki bu taktiklerle bir kızı yatağa atabilir onda arzu uyandırabilirsiniz. Ancak bunları taktik olarak görüp içselleştirmeden yaparsanız kız, er ya da geç sizin ne bok olduğunuzu anlayacaktır. Benim bahsettiğim bunları içselleştirip doğal olarak yapmanız. Yani sen ayda 15k üzeri kazancı olan, kaslı, altında bmw’si olan bir piçsen zaten defaul olarak kızlara böyle davranırsın. Amacın o kızı yatağa atmak değil, o kızlarda arzu uyandıran erkek olmak olsun. Erkek kızı tavlamaz, kız erkeği tavlar, tavlanmaya değer bir erkek ol.

“Erkeklere Tavsiyeler” hakkında 16 yorum

 1. 2 yıldır trp ile ilgileniyorum ve bu zamana kadar öğrendiğim şeylerin tam bi özeti eline sağlık.

 2. yanlışın var bu hayatta seni sen olduğun için sevecek tek insan annen demişsin buna katılmıyorum,annen bile seni sürekli başkalarının cocuklarıyla kıyaslayacak,senin kişiliğini önemsemeyip kendi istedigi kisiye cevirmek için ugrasacak ve annenizin yaptıklarından sonra annem bile bana bunları yapıyorsa diger kadınlar kim bilir neler yapar diyeceksin o yüzden her zaman dik durun,kendine yaslanan dik yürür,sakın kimseye taviz vermeyin benim iyiliğimi düşünüyor ya diye pembe hayallere kapılmayın bu devirde aynaya baktığınızda gördüğünüz elemandan başka kimseye güvenemezsiniz..

 3. Site yöneticisi cevaplarsan sevinirim. Bu taktikleri uygularsanız sizi arzulayan fuckbuddyleriniz olur demişsin. İstediğimiz şey fuckbuddy değil sevgili ise de aynı taktikler davranışlar geçerli mi? Ayrıca kıza seni çıplak düşünüyorum demek ne kadar doğru? Bu itici ya da sapık göstermez mi? Birde seks yaparken kıza fahişe gibi davran demen çok saçma bence. Tecavüz fantezisi olayının da dayanağı ne? Bence ancak kızı sevmeyen biri böyle yapar. Seven kişi seksten sonra onunla uyumakta istiyorsa kız da istiyorsa yatar uyur. Evlendikten sonra da aynı şeyler tekrarlanırsa mantıklı mı mesela yatıp uyuma sert seks yap demek? Ayrıca buluşmada mutlaka öp demişsin bunu başka kırmızı hap ile ilgili yazanlar da söylüyordu yapılabilir ama nasıl? Daha ilk buluşmalarda flört ediyorken kızla yeni tanışmışken öpüşme olayı nasıl yapılabilir? Ayrıca şu yazıdaki telefon olayının tam tersi var olmuştu bende. Kızla ilk tanıştığımda kankam kıza iPhone X kullandığımı zengin olduğumu falan söylemişti. Bu herhangi bir olumsuzluk yaratabilir mi? Tabi corona virüsten dolayı aradan çok uzun zaman geçti. Ne düşünüyorsun?

 4. Yazının özüne katılıyorum ancak, dikkatimi çeken 2 şey var.
  1.Numarasını aldığın kızı aramak için 3 gün aramak gereksiz. Aldığın gün aramamamak lazım. Ertesi gün ya da maksimum 2 gün sonra aramak yeterli. Daha fazlası iletişimin bu kadar hızlandığı bir zaman diliminde arayı soğutabilir.
  2.Söylediğin bazı şeyler oldukça siyah-beyaz anlaşılmış. Buluşmanın 5. dakikasında bir kıza seni çıplak düşünüyorum (Alakasız cevap vermeye örnek olsun diye söylediğinin farkındayım) demek cinselliği masaya çok erken koymak olur. Tabii geç de kalmamak lazım. Böyle bir cevap cinsel gerilimi biraz yükseltip, bağ kurduğun bir kızla olabilir.

  Site güzel. İyi çalışmalar dilerim.

 5. Burda yazılanlar 100/100 doğru fakat eklenmesi gereken şu: Alfa olursan Anne/Baba sana karşı davranışı olumlu anlamda değişir. Kendinize zaman ayırın. Spor yapın, zamanında uyuyun, düzenli beslenin, her gün araştırma yapın, dil oğrenin, zamanınızdan kimseye ödün vermeyin. Boş zamanlarınız çok az olsun. Size en önemli tavsiyem testesterone hormonunuzu herzaman yüksek tutun. Soru sormak isteyen rauf.abdulov instagram sayfam. Boş zamanımda gelen kutusuna bakarım. Herkese Bol Şans!

 6. ezik herif, üzgünüm ama böyle 3 al 2 ver hesaplamalarıyla, sikiştikten sonra kızı evine gönder falan taktikleriyle hiçbir yere varamazsın, sadece küçük hesaplar peşinde hayatı kendine zehir edersin. blogunun adını “kızları etiklemek adına çaresizce ıssız adam taklidi yapmak ve sikiğin tekine dönüşmek” yapsan daha mantıklı olurmuş. bu kafayla gidersen kızların sana gelmesini çok beklersin, aksine bütün kızlar senden koşa koşa kaçarlar. bakir ölürsün bak benden söylemesi.

 7. Bu yorumum onaydan geçecek mi yoksa direkt yayınlanıyor mu yoksa yayınlansa da kaldırılır mı bilmiyorum, ama yazmak istedim. Redpill akımına bir şekilde ümit bağlamış sizlere seslenmek istiyorum; kadınlara yakınlaşmada tavsiyelere ihtiyacınız olabilir, başladığınız ilişkiyi sürdürmede ihtiyacınız olabilir, bu çok normal. Ama lütfen tavsiye ararken bu gibi yazım hataları bile düzeltilmemiş, yazarı belli olmayan basit tavsiyeler olmasın pusulanız. Yazının başında sevip DE kavuşamayanlara gelsin derken sonunda arzu uyandırmaya dönüşmüş olay. Bu her derde deva tavsiyeleri biraz olsun içselleştirmiş bir erkekle iki günden fazla konuşmazdım. Benim üç sözüme bir konuşan erkek sıkıcıdır, en azından benimle sıkılıyordur. Hayır, başka kadınlarla rekabet fantezimiz de yoktur, her kadın partnerinin biriciği olmak ister. Yani kendinizi koyun o tavlamaya çalıştığınız kişinin yerine. Bir erkeğin görüştüğü 10 kadından biri olmayı kim ister. Hayır Tatlıtuğ da aldatsa johnny deep de aldatsa aldatma aldatmadır ve kişinin güvenilmez olduğunu gösterir. Bu gibi akımlarda başı sıkışınca öğütlere kaynak gösterilen evrimsel psikolojide bile bu böyledir, unutmayın kadınlar kendisine ve çocuklarına yetebilecek birini ister, partnerinin teki olmadığını görmek yalnızca kaygı getirir ve henüz flört aşamasındaysanız direkt elenme sebebinizdir.
  Ya kim kime “O telefon ne ya, fakir misin?” ya da benzeri yargılayıcı, küçük düşürücü sorular sorar? Manyak mısın, nasıl kişilerle tanıştın bu zamana kadar?
  Sigarasını yakmak, içeceğini almak çok küçük jestlerdir arkadaşlar, bunları yapmak sizi küçük düşürmez, kibarlığınızı gösterir. Elbette siz de sigara içiyor ve sipariş bekliyorsanız. Siparişinin çıktığının farkında ama sizden getirmenizi bekliyor ayağa kalkmıyorsa da fazla şımarıktır, kendinize saygınız olsun,uzak durun.
  Bu sözleri iki erkek kardeşim olduğunu da ekleyerek yazıyorum. Eğer birlikte olduktan sonra yataktan göndermek gibi bir iğrençlik yaparlarsa birine karşı, hayatlarını zindan ederim. Bu nasıl bir kendini bir şey sanmaktır? Sex sonrasında aynı yatakta yatmayı istemeyeceğiniz biriyle birlikte olmayın zaten, romantik ilişki düşünmeseniz bile birlikte olduğunuz kişi en azından bu kriteri sağlamıyorsa cinsellik için o kişiye razı olmuşsunuz demektir. Çok alfa oldunuz böyle, en alfa sizsiniz yataktan gönderince. Cinsellikte fanteziler güzeldir ama kişiden kişiye oldukça değişkendir. Kendi faydanıza karşınızdakinin nelerden hoşlandığını zamanla size açmasına izin verin, siz de anlatın, bu konuları konuşabilin. Karşınızdaki belki çekingen olabilir, siz sorun: “Hoşuna gidecek şeyler varsa yapmak isterim.” diye rahatlatın. Ya da karşınızdakine göre işte, “Hangi pozisyon?” diye daha direkt de sorabilirsiniz. Lütfen “Kadınlar tecavüz fantezisi sever.” saçmalığıyla yanlış şeyler yapmayın, yanlış anlaşılırsanız ya da karşınızdakinin rahatsız olacağı bir şey yaparsanız geceniz mahvolur, adınız da sapkına çıkar.
  Bu sitede ve özellikle yabancı diğer kanallarda bu akıma içerik üreten çoğu kişinin kişisel ve sosyal sorunları olduğunu düşünüyorum. Ne kadar kaslı, yakışıklı, başarılı, zengin (sözde alfa) olursanız olun sevilmek gibi bir ihtiyacınız olacak. Burada verilen hiçbir öğüt sizi saf sevgiye ulaştırmaz aksine uzaklaştırır. Değer verebileceğiniz birini bulmayı, size değer veren birini bulmayı sağlamaz. Ne olursanız olun bir kadının göğsünde merhametle başınızın okşandığını hissetmeye ihtiyaç duyacağınız günler olacak, bunlar güzel duygular. Kadınlara bok gibi davranmanın size getirisi olmaz. Asıl anlık değil planlı yaşamak ancak kendiniz gibi olup size uyabilecek birini bulmaktır.

 8. Şahsen kadın olarak değerendirdiğiniz kişiler, ne kadar tecrübe edinirseniz edinin farklılık gösterebilir.Ayrıca kadınların %80’i güvendikleri insanlarla seks yaparken tecavüz edilmiş gibi bir his istediği konusunda çok yanlış düşünüyorsunuz.Dünyada yaklaşık 4 milyar kadın varsa,%80 çok abartılı bir orandır.Ben şahsen bir erkek olarak sizin ne amaçladığınızı biliyorum.Siz çok param olsun ama aşağıda duran “YARRAĞIMDA FAKİRLER GİBİ ÇUVALA SIĞMASIN” kafasında olduğunuzu makalelerinizi analitik olarak incelediğimde farkettim.Erkeklere, hiçbir bilimsel dayanağı olmayan ve 20 yaşında bir ergen gibi tavsiyeler veriyorsunuz.Herkes BMW ile gezip fuckbody kasmaya çalışma peşinde değildir dostum.Senin ben olgun bir düşünceye sahip olduğuna bile inanmıyorum.Dediğin bazı şeyler doğru.Güven konusundakilere bende katılıyorum.Hiçbir insana kolay kolay güvenmemek gerek.Sevgi bir risk işidir ve bu riske girmek çok ağır sonuçlara yol açabilir.Ozaman gerçekten bir chad gibi davranıp üzülmemeyi kendimize aşılamalıyız.Ayrıca yorumumu okursan,lütfen şu Reddit’deki şişko,tipsiz ve ayrıca senin gibi saçma sapan yanlış bilgilerle insanlara tavsiye veren biri sanma.Makaleleriniz her ne kadar mantığa dayalı gibi görünsede,gerçek hayatta bunların subjektif bir akıla dayalı olduğunu düşünmekteyim.Kimsiniz ki? Tahmini 4 milyar erkek hakkında böyle saçma sapan kategoriler belirliyorsunuz? Doğasal kavramlara ve testesteron vesaire konulara değinmişsiniz.O zaman olduğumuz milenyumun,bir iki milenyum öncesindeki bütün erkekler “OROSPU ÇOCUĞU” ama siz cidden alfasınız.Modern dünyanın güzelliklerini ve bilimin bize sunduğu şeyleri çarpıtarak hiçbir kadını daha doğrusu kişiliği yargılayamazsın.Düşüncelerinizin çoğu saçma sapan ve öznel şeylere dayalı ahmak aklıdır.Ayrıca kanka cidden şu depresif nöron olayına hala anlam veremedim.Onca senedir bilim takip ederim.Elimden geldiğince bilim öğrenirim ama hayatımda hiç depresif nöronlar diye birşey duymadım.Ya ben bu konuda cahilim ya da sen bunları düpedüz götdeliğinden uyduruyorsun.Bak dostum yukardada söylediğim gibi,Alfalık denilen şeyin kaidelerini Reddit de bulunan birkaç milyon saçma sapan düşünceye sahip olan erkek karar veremez.Buna biz karar veremeyiz.Çünkü hepimiz eşitiz.İnsanız ve hiçbirimizin birbirimizde üstünlüğü yok.O yüzden senin gibi saçma sapan düşünen biri,benim alfa olup olmadığıma karar veremez.Dinler,inançlar,töreler ve genelenekler uydurma olsada olmasada zaten bir kurala göre yaşamamızı sağlarlar.Toplumsal olarak değil,bireysel olarak düşünün.
  iyi günler dilerim…

 9. Dont take the redpill

  O kadar üzülüyorum ki bunları okuduğumda. Hem erkeklere hem kadınlara. İnsanlık adına. Sevgilim zengin değil, normal bir işi var, evi arabası yok, telefonu 5 yıllık ve ekranı kırık. Uzun boylu değil, yakışıklı değil, kaslı değil. Sevgilimin altın gibi bir kalbi var, benimle yüzü güler, ben üzülsem beni teselli eder. Sevgilim gördüğüm en çalışkan insanlardan biri, helal kazanç ister, kültürlüdür, sevecendir, düşüncelidir, ona sevgimi göstermeye çekinmem mutlaka değer verdiğini hissettirir, derdi iyi bir insan olmaktır. Saymakla bitiremem güzelliklerini, allah yanımdan ayırmasın. İlk buluşmaLARımızda bırakın öpmeyi dokunmak için bile harekette bulunmamıştı. Ama.Güzel olduğumu, beni beğendiğini sonuna kadar hissettirirdi. O kadar etkilenmiştim ki. Beni önce insan olarak gören bir erkek, derinliği var, ağırlığı var. Sevişirken en değerli kadın olduğumu hissettirir. Bu his onu her zamam daha çok arzulamamı sağlar. Nasıl olur da sevgilim bana sevişirken tecavüz ediyormuş gibi davransa, benimle uyumayı reddetse, bana fahişeymişim gibi davransa onu daha çok arzularım? Yazarken bile dehşete düşüyorum. Doğası bozulmamış bir kadın sevilmek, önemsenmek ve SEVMEK ister. Maalesef kadınlığın ne olduğunu yanlış öğrenmiş çok kadın var. Ancak bu gruba bakarak sizi sevecek, size ömrünü adayacak bir kadına herhangi biri gibi davranmayı kural görmeniz yazık değil mi? İnanın benim çevremde sevgilisini kaslı olmadığı için terk edecek hiç bir kadın yok. Ama konuşamadıkları için, değersiz hissettirdiği için, kültürlü olmadığı için, sevgisinin karşılığını alamadığı için, sevgisini gösteremediği için, aldatıldığı için kahrolan, ayrılan, ayrılmak isteyen çok. Bir grup kötü karakterli insana bakarak kadınlar sizi sevmez vs demek aşırı uç feministlerin bütün erkekler canavar demesinden hiç farklı değil. Herkes önce kendinden sorumludur. İyi bir insan olmazsanız iyi insanlarla karşılaşsanız bile onlarla beraber olmak nasibine sahip olamazsınız. Eşlerinize sevgililerinize güvenin. Aptal olun, pısırık olun demiyorum. Akıllı olun, söylediğiniz sözün ağırlığı olsun, kadınınızın saygısını kazanın. AMA DOĞRU KADINLARI SEÇİN. Sevmeyi unutmayın. Sevgilinizin de sevgisine ilgisine karşılık verin. BAĞIMLI OLMAYIN SEVGİLİNİZE. Sen olmazsan yaşayamam demeyin. Ama bağlılığınızı göstermekten korkmayın. Dengeli bir ilişkide iki tarafta mutlu olur. Korkmayın. Karşınızdaki de bir insan. Böyle giderse, zannediyorum gelecekte hepimiz Allahın merhametine muhtaç kalacağız, çünkü giderek insanlığımızı kaybediyoruz.

 10. Öncelikle şunu söylemek istiyorum , red pill ile ilgilenen biri olarak . Belli bir zamandan sonra bu oyunu ezbere degil içselleştirip yapmaniz gerekiyor . Yani bir yerden sonra oyun oynamiyacaksiniz , oyunun kendisi olucaksiniz . Yok ayda bir 2yilda 5 hergun vb siteyi okuyup durmayin böyle olunca pualar gibi ezbere taktige hareket edersiniz kasinti olur yapamazsiniz . Bilgi pratige dökülmedigi sürece bir faydasi yoktur . Ayrica yazida birşey dikkatimi çekti , çok konuşma az konuş konusuna katilmiyorum . Agzi iyi laf yapan biri olmak iyidir , ama gerçekten çok konuşmadan kadinin size söyledikleri şeylerden soru sorup konu çikartirsiniz . Genede o anda başka düşüncelere vb dalmayin full odakli olun karinin her verecegi ipuca . Ne iş yapiyorsaniz ona full odaklanin , spor yapiyorsaniz spora kadin tavliyorsaniz kadinin verecegi ipuçlara vb teşekürlerr .
  Ayrica bu siteyide okuyun kendinizi geliştirmek açisindan , belki yönetici yazilarini paylaşir ortak site olursunuz . erkekadam.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir