Erkeklere Tavsiyeler

Erkeklere tavsiyeler tüm sevipte kavuşamayanlara gelsin..

Bu yazı, erkeklerin binlerce sayfa kitapta öğrenecekleri bilgiyi, onlarca kızda tecrübe edeceği davranışları kapsül halinde sunmaktadır. Bu yazıyı günde 3 öğün 10mg şeklinde yutarsanız 3 ayda tedavi olursunuz.

Öncelikle bu yazıyı okuyanın ortalama bir erkek olduğunu varsayarak yazıyorum. Ortalama erkekten kastım ise; üniversitede okuyan, boş vakitlerinde dizi-film izleyen, en büyük hobisi futbol olan, bir kızla es-kaza yattığında kendini kadınlara fısıldayan adam zanneden, ailesinden aldığı paranın çoğunluğunu bir kıza harcayan ancak o paranın karşılığını alamayan, genç kardeşlerime ithafen naçizane tavsiyeler…

Hayatının en güzel yıllarını (ki bu yıllar zamanının çoğunu kendine ayırabileceğin yıllar) bilgisayar başında oyun oynayarak geçirmek kendine yapmış olduğun en büyük kötülük. Bunu zamanının çoğunu knight online oynayarak geçirmiş biri olarak söylüyorum. Emin ol bunları 3 ayda 5 ayda tecrübe ederek yazmıyorum buraya. Yılların kaybı, bir o kadar o kayıp yılları kazanmak için mücadele etmiş biri olarak yazıyorum. Bir musibet bin nasihatten iyidir demişler, John Lubbock ise; ancak akıllı insanlar başkalarının tecrübelerinden yararlanır, inatçı insanlar her şeyi kendileri denemek ister demiş. Bana bunları anlatan kimse yoktu, size var. Erkeklere tavsiyeler or erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular.. Make your choice..

Kızlarla sorunu olan hiçbir erkek görmedim ki faturayı kendinde kessin. Hep kızlar kaşar, hep kızlar hain..

Erkek olarak yapman gereken ilk şeyden başlayayım. Comfortzone’dan çıkmak.

erkeklere tavsiyeler

Bilgisayar oyunu oynayarak kızlarla aranı düzeltemezsin. Bunun yerine önce kendi durumunu objektif olarak değerlendir. Cinsel pazar değerin ne? Kızların seni çekici bulacakları bir özelliğin var mı? Sıkıcı mısın? İlginç hobilerin, yeteneklerin var mı? Konuya böyle girince PUA yazısı gibi duruyor ancak değil, bu yazı the red pill 101..

Hedeflerine odaklan, bu hedefler sana ilerde para kazandırabilecek şeyler olsun. Yarın üniversite bittiğinde, iş mülakatında sana soracakları soru lisans diploman olup olmaması değil, eğitimin boyunca ekstra kendine ne kattığın. Sertifikaların, projelerin, eğitimlerin vs.

Hayalin bir kızla yatmak olmasın, inan bir kızla yatmak çok basit. Bunun yerine yabancı dilini geliştirmek seni o 7 buçuk dakikalık zevkinden daha çok tatmin edecektir. Bunu kısa vadede anlaman çok zor.

Çalışıp eğitimin için sana destek olan ailenin parasını 3 kuruşluk kızlara yedirme. Atm erkek olma. Aldığından çok verdiğin ilişki başarılı bir ilişki değildir. Kendine şu soruyu sor; benim onun için yapmış olduklarımı, o benim için yapar mı?

Spora başla. O yaşlarda kızlar senin kaç kitap okuduğundan, cebinde kaç kuruş paran olduğundan çok vücuduna bakıyor. Bunun için önerdiğim 90 günlük bir ev fitness programı var. P90X, internetten araştırarak hakkında daha çok bilgi edinebilirsin.

Halo etkisinin önemini unutma ve kılık kıyafetine özen göster. Ense kılları sakal gibi uzamış, sakal üstü kılları gözüyle birleşmiş, tek kaş bir erkek bu durumda pek çekici gelmeyecektir. Epilasyona gitme şansın varsa git.

Kokunun insanlar üzerinde etkisi kanıtlanmış bir gerçek. Paran varsa orjinal parfümler al. Yoksa çakma ancak güzel onlarca koku var. Örneğin lacoste red, polo blue, one million. O kokuyla kendini özdeşleştir. Bir yerden geçtiğin zaman buradan X geçmiş desinler. Bu sayede insanların seninle ilgili hatıralarını canlı tutarsın.

Güzel bir saat karşı tarafa olumlu sinyaller verecektir. Uyum konusunda sıkıntı çekiyorsan annenden, kız kardeşinden yardım alabilirsin.

Ağız ve diş sağlığı sanırım en önemli konu. Bunun için ekstra bir şey yazmama gerek yok sanırım.

Buraya kadar olan kısım hemen hemen herkesin size söyleyeceği şeyler. İş buradan sonra derinleşiyor.
 1. Kimseye güvenmeyin. Bu hayatta seni sen olduğun için seven tek kişi annen. Geri kalan herkes seninle çıkarların için birlikte. Seni seven herkes aslında seni sevmenin onlarda yarattığı etkiler için seviyor. Kimseye güvenmeyen insan asla aldatılmaz.
 2. Söz gümüşse sükut altındır. Güç, gizden gelir. Gerçek niyetini kimse bilmeyecek. Kaderin senin sırrındır; kaderini kimseyle paylaşmayacaksın. İnsan bildiği kitabı açıp okumaz. Bilinmez olmak seni çekici yapar. Sadece ilişkinin başında değil, her zaman için bilinmez ol. Acılarını, mutluluğunu, sırlarını paylaşma.
 3. İş bitiren olun. Her gün yeni kararlar almak seni ileriye götürmez. Az karar alıp bunları gerçekleştir. Çok konuşan değil çok iş yapan olun.
 4. Birine acırsan acınacak hale gelirsin. Sana kötülük yapan biri olursa bunu karşılıksız bırakma. Bir hainin en çok hoşuna giden şey, yaptığının yanına kâr kalmasıdır.
 5. Kimseye bağlanmayın. Herhangi birine/bir şeye olan bağlılığınız sizin zayıf noktanızdır. Bağlılıklarınız somut değil soyut şeylere olsun.
 6. Öğrenmenin en iyi yolu daha iyi bir rakiple oynamaktır. Rakip olarak seçtiğiniz kişiler sizden her zaman daha iyi olsun.
 7. Anlık değil, planlı yaşayın. Carpe diem dövmesi olanlar şu an garsonluk yapıyor..
 8. Bedava yemeğe değer vermeyin. Unutmayın hiçbir şey bedava verilenden daha pahalı değildir. Bu hayattan alacağınız her şey için bir bedel ödemek zorundasınız.
Buradan sonra biraz daha derinlere inelim; fifty shades of erkeklere tavsiyeler

Baştan çıkarmanın ilk adımı geri çekilmektir. Yani var olmak için yok olmanız gerek. Bir kimsenin sizi istemesi için onda yokluk hissi uyandırmalısınız.

Seni seviyorum diyen ilk sen olma. Kadına seni kazanması için fırsat ver. Kadınlar başka kadınlarla rekabet etmekten hoşalanır. Kızı adım atması için cesaretlendir. Karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Kızın numarasını aldıktan sonra hemen mesaj atma. 3 gün bekleme süresi ideal. İlişkinde kadına verdiğin ilgi onun sana vermiş olduklarına oranla 3/2 olsun. Seni 3 kere aramasına 2 kere arayarak karşılık ver.3 seni seviyorum’a 2 seni seviyorum vs.

Mümkünse hiç özür dileme, dileyeceksen, çok zor durumdaysan dile. Eğer gerçekten o kız senin için değerli olsa, zaten özür dileyecek bir şey yapmazsın. Eğer yapmışsan kızın gözünde düşmek yerine kızı değiştirebilirsin. Emin ol bir kızı aldatmak bile kız için ayrılık sebebi değildir. Şöyle ki; evet senin aldatman bir ayrılık sebebi ancak Tatlıtuğ bir kadını aldatırsa yüksek ihtimal erkektir yapar diyeceklerdir. Yeteri kadar statün varsa yapmış olduğun her hata görmezden gelinir. Eğer statün yoksa en ufak hata sana pahalıya patlar. (Erkeklere altın tavsiyeler)

Karşındaki kızın güzelliğini görmezden gel. Erkekler olarak karşımızdaki kızın güzelliği ile beta duygularımız doğru orantılı. Güzellik arttıkça erkekte güç kayboluyor ah şu testosteron.. Hele bir de kız cinsellik silahını kullandıysa.. Bunlara çok dikkat et, kız cinsellik silahı ile vuramadığı erkeğe tapar..

Gerçek bir seks yap. Burada mevzu kaç saat sürdüğü ya da kıza şamar atman saçını çekmen değil. Kızlar yatakta domine edilmekten hoşlanır. Bunu açık açık söylemezler çünkü orospu damgası yemekten korkarlar. Kızların %80’inde tecavüz fantezisi olduğunu biliyor muydun? Yatakta kadına fahişeymiş gibi davranacaksın. Bunu da kızın saçını çekerek kafasına basarak yapamazsın. İşin bittikten sonra kıza sarılıp uyuyorsan bu sert seks değildir. İşin bittikten sonra kızı evine yolluyorsan, onunla birlikte uyumuyorsan; işte bu sert sekstir.

Bazı konuların kafanda daha net oturduğuna inanarak ilişkide yapman- yapmaman gereken şeylere geçiyorum.

Kızın sana sorduğu her soruya bir cevabın olsun. Asla kararsız görünme farketmez deme. Buluşacağınız yeri sen seç. Kızın fikirlerini alabilirsin ancak karar veren sen ol. Mekana gidince kapısını açıyorsan ya da sigarasını yakıyorsan halen ne demek istediğimi anlamamışsın demektir. Asla onaylanma ihtiyacı gütme. Kıza kendini kanıtlamaya çalışan erkek = ezik erkektir aklında çıkarma. Burada demek istediğim kız sana bir konuda shit test yapıp laf vurabilir, örneğin; “O telefon ne ya, fakir misin?” diyebilir. Burada çıkarıp cüzdanındaki paraları gösteriyorsan, evinden arabandan bahsediyorsan testi geçemezsin. “Aynen, Victor Hugo beni görse Sefiller’i baştan yazardı.” de geç mesela. Sipariş verirken çok oyalanma, kıza sorma, ne yiyeceğine kendi karar veremeyen bir erkek, erkek değil bebektir. Kızın içeceğini gidip sen alma. Sipariş veriş şeklin örneğin, bunlara dilkat et. Kendinden emin bir vücut dilin olsun.

Bu çokomelli bak her yazıda yazıyorum çok konuşma. Kız 3 konuşuyorsa sen 1 konuş. Kızı konuştur. Nasıl yapacağını bilmiyorsan, onun sana ne sormasını istersen o soruları kıza sorabilirsin. Kızlar pek tabii zaten çok konuşuyor, o yüzden sıkılırsan uzaklara dal mesela, onu dinlemediğini belli et. Ne düşünüyorsun diye sorduğunda yapıştır cevabı “Seni çıplak düşünüyorum.” Buluşmaya ondan önce gidip bekleme enayi gibi, 5 dakika geç git. Buluşmada kızı mutlaka ama mutlaka öp. Bütün bu dediklerimi eksiksik yaparsan tebrikler, yatakta 7/24 vardiyalı bekleyen fuckbuddylerin olur. Üstelik seni arzulayan buddylerin.

Özetle;

Hoş, erkeklere tavsiyeler başlığındaki bu taktiklerle bir kızı yatağa atabilir onda arzu uyandırabilirsiniz. Ancak bunları taktik olarak görüp içselleştirmeden yaparsanız kız, er ya da geç sizin ne bok olduğunuzu anlayacaktır. Benim bahsettiğim bunları içselleştirip doğal olarak yapmanız. Yani sen ayda 15k üzeri kazancı olan, kaslı, altında bmw’si olan bir piçsen zaten defaul olarak kızlara böyle davranırsın. Amacın o kızı yatağa atmak değil, o kızlarda arzu uyandıran erkek olmak olsun. Erkek kızı tavlamaz, kız erkeği tavlar, tavlanmaya değer bir erkek ol.

“Erkeklere Tavsiyeler” hakkında 6 yorum

 1. 2 yıldır trp ile ilgileniyorum ve bu zamana kadar öğrendiğim şeylerin tam bi özeti eline sağlık.

 2. yanlışın var bu hayatta seni sen olduğun için sevecek tek insan annen demişsin buna katılmıyorum,annen bile seni sürekli başkalarının cocuklarıyla kıyaslayacak,senin kişiliğini önemsemeyip kendi istedigi kisiye cevirmek için ugrasacak ve annenizin yaptıklarından sonra annem bile bana bunları yapıyorsa diger kadınlar kim bilir neler yapar diyeceksin o yüzden her zaman dik durun,kendine yaslanan dik yürür,sakın kimseye taviz vermeyin benim iyiliğimi düşünüyor ya diye pembe hayallere kapılmayın bu devirde aynaya baktığınızda gördüğünüz elemandan başka kimseye güvenemezsiniz..

 3. Site yöneticisi cevaplarsan sevinirim. Bu taktikleri uygularsanız sizi arzulayan fuckbuddyleriniz olur demişsin. İstediğimiz şey fuckbuddy değil sevgili ise de aynı taktikler davranışlar geçerli mi? Ayrıca kıza seni çıplak düşünüyorum demek ne kadar doğru? Bu itici ya da sapık göstermez mi? Birde seks yaparken kıza fahişe gibi davran demen çok saçma bence. Tecavüz fantezisi olayının da dayanağı ne? Bence ancak kızı sevmeyen biri böyle yapar. Seven kişi seksten sonra onunla uyumakta istiyorsa kız da istiyorsa yatar uyur. Evlendikten sonra da aynı şeyler tekrarlanırsa mantıklı mı mesela yatıp uyuma sert seks yap demek? Ayrıca buluşmada mutlaka öp demişsin bunu başka kırmızı hap ile ilgili yazanlar da söylüyordu yapılabilir ama nasıl? Daha ilk buluşmalarda flört ediyorken kızla yeni tanışmışken öpüşme olayı nasıl yapılabilir? Ayrıca şu yazıdaki telefon olayının tam tersi var olmuştu bende. Kızla ilk tanıştığımda kankam kıza iPhone X kullandığımı zengin olduğumu falan söylemişti. Bu herhangi bir olumsuzluk yaratabilir mi? Tabi corona virüsten dolayı aradan çok uzun zaman geçti. Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir