İnternetten Kız Tavlamak

En çok merak edilen şeylerden biri belki budur. İnternetten nasıl kız tavlarım?

Öncelikle internet, insanın kendini pazarlaması için çok güzel imkanlar sunar. Normalde kendinizi sadece bulunduğunuz yerde pazarlamak yerine, bir çok insana aynı anda sunma imkanı sağlar. Burada sıkıntı şu; aynı anda ürünü çok satıcıya sunuyorsunuz fakat aynı anda ürünün alıcısı bir o kadar artıyor. Yani siz erkek olarak %20’lik dilimde değilseniz zaten direkt alıcı konumuna düşüyorsunuz ve rakipleriniz artıyor.

Şöyle açıklayalım; 7/10’luk bir kızı barda gördünüz. Burada rakipleriniz sadece o bardaki diğer erkekler. Bu erkeklerin çoğu kızla tanışma anksiyetesi yaşadığı için direkt olarak eleniyorlar. Bu erkeklerin diğer çoğunluğunun da başka kızların peşinde olduğunu varsayarsak, sizin şansınız oldukça yüksek. “Şu kıza bak bir de yanındaki lavuğa” sözü; erkeklerin kızlarla konuşma anksiyetesinin bir sonucudur.

İnternet ortamı ise dolmuşta para üstünü isteyemeyen erkeklerin kızlara penis fotoğraflarını attığı bir yer. Tanışma anksiyetesi olan erkek sanal ortamda böyle bir sorun yaşamıyor. Çünkü kaybedecek hiçbir şeyi yok. Gerçekte bir kıza yürüse belki tacizci damgası yeyip linç edilecek, özgüveni kırılacak, statüsü düşecek ama sosyal medyada en fazla engel yerim diye düşünüp yürümeye devam ediyor.

Kızlarsa internet ortamında belli bir takipçiye ulaşmak için kendilerini sergilemek zorunda. Zira bir kız hiç fotoğraf paylaşmadan sadece yazdıklarıyla bir değer görmez.Çok nadir aralarından komik kızlar çıksa da, istisnalar kaideyi bozmaz. Buna mukabil hiçbir şey yazmadan sadece memesini atarak binlerce kişiye ulaşabilir. Buna quantum dilinde çift meme deneyi adı verilir.

İkinci olarak biz erkekler kısa vadeli ilişki düşündüğümüzde çıtayı mümkün olduğunca aşağı çekiyoruz. Bu da 8/10’luk bir erkeğin 4/10’luk kıza yürümesine neden oluyor. E erkekler olarak 24 saatin 22 buçuk saati seks düşündüğümüz için bulduğumuz her fırsatta internetten kızların hikayesine alev emojisi atıyoruz. Alev emojisi atmakla kalmıyor lavlara boğuyoruz.

Hal böyle olunca bir kızın onlarca yüzlerce alıcısı çıkıyor. Gerçek hayatta senin yüzüne bakmadığın kız sanal ortamda senin yüzüne bakmıyor. Bu yüzden sosyal medyadan kız düşürmeye çalışmak bence zaman kaybı. Tinder’da erkeklerin %90’ı her kızı sağa kaydırırken, kızların %80’i erkeklerin sadece %20’sini sağa atıyor. İnternet ortamında sizi diğer erkeklerden net bir şekilde ön plana çıkaracak bir özelliğiniz yoksa zaten farkedilmiyorsunuz bile. Eğer bi f16 pilotu değilseniz internette vakit kaybetmek yerine çıkın bir bara gidin.

Kızlarla tanışma korkusu yaşıyorsanız da bu korkunun tek çözümü o korkunun üzerine gitmektir.

Şans cesurlardan yanadır..

“İnternetten Kız Tavlamak” hakkında 1 yorum

 1. Kesinlikle katilmakla birlikte, allahin cizresinde bar nerede bulacam ben onun sikintisini bir daha cigerimde hissettirmistir.

  internette basari oranimin dusuk oldugunu dusunuyorum, salak tinderda bile 3 defa fuck-close yapabildim. tinder’a harcadigim enerjiyi eskisehir barlarinda, ucuncu nesil kahvecilerinde harcasaydim bacaklarim tutmazdi herhalde. o kadar fark var arada.

  ha bu farkin soyle bir etmeni de var, uzun boylu ve yapiliyim lakin kiloda var(o kilolar gidiyor bir suredir, sikerler), bir turlu duzgun foto isini yapamiyorum, dolayisiyla internetin birinci kurali olan paran veya vucudunla vur kismi bende gecersiz kaliyor. oysa sosyal yasam icersinde laf ebeligiyle, hal ve hareketlerle isimi gorebiliyor, yakaladigim hatun kisinin kendi kendine bana kosmasini saglayabiliyordum.
  demek ki benim icin internetten kiz tavlamak zaman kaybi. (cizrede buna mecburum, yoksa zaten hayatim boyunca hic ilgilenmedim)

  lakin, bir grup alfa (son model araba vs, degerini yukseltecek bir cevre ile foto-videolar, super klasmanda vucut, etkin sosyal medya kullanimi, mesaj yoluyla anlasabilmek vs) gayet tabi internetten de is yapar. bunlarin yaninda benim gozlemledigim bir grupta beta var. bunlarda her onune gelene rubailer yazan, ama bunu gunde yaklasik 3823 hatuna yaptigi icin dusuk ihtimali deneme sayisini artirarak yakalayan betalar. bunlarin kendisine saygisi olmamasina ragmen ben bunlara saygi duyuyorum. adam o kadar ac ki verdigi emegin haddi hesabi yok ve her topal atin bir kor alicisi vardir misali toplamda 10bin hatun kisiye yazip bunlardan birini dusurebiliyor. ama onun verdigi emek ile bir alfa on binde iki bin besyuz falan yapardi herhalde.

  benim genel kanaatim ise su sekilde. sosyal medyayi etkin kullanmak bugunun vazgecilmezi. internetten hatun dusurucem diye derdiniz yoksa bile sosyal medya hesaplarinizi olabildigince dikkat cekici bir sekilde duzenleyin ki yuzyuze tanistiginiz hatun iki gun sonra instagraminiza baktiginda klozete kusup sizinle muhabbeti kesmesin. ayrica belli olmaz, arada bir internettende birseyler gelir, farklilik olur.
  eyyorlamam bu kadardir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir