Alpha Fucks and Beta Bucks

“Develerin çölde çok sevdiği dikenli bir bitki varmış, deve bu bitkiyi yediğinde ağzı kanar, kanın tadı bitkinin tadıyla karışınca devenin daha da hoşuna gider. Kanadıkça yer, bir türlü kendi kanına doyamaz sonunda ölürmüş. Yani anlayacağınız; deveye diken, insana siken yaranır.”

Bu konunun (ki en sevdiğim konudur) temeli bu hikayedir. Ayrıca merak edenler 4s Kuralı’na bakabilir.

Bu yazı, redpill’in kızgınlık aşamasındakiler için tedavi yöntemi olacaktır. Çünkü çoğu erkek bu aşamada takılı kalmış, kırmızı hap’ı sindirememiş. Bazı erkekler halen kızların onu çok seven erkek yerine altında bmw’si olan erkeği tercih etmelerini kabul edemiyorlar.

Beyler! Bir arıyı elinize aldığınızda, o arıyı kışkırtırsanız sizi sokar. Bu olay için arıyı suçlayabilir misiniz? Arının doğasını anlayıp, ona nefret beslemek yerine oyunu kurallarına göre oynayacaksınız. Kadınlar çok güvenilir varlıklardır. Emin olun oyunu doğru oynarsanız sizi şaşırtmayacaklardır.

Konu başlığı ile alakalı olarak kadınların ikili eşleşme stratejilerini örnek verebilirim. Burada betanın ödeme kısmını sadece nakit olarak algılamayın. Zaman, efor, maddi, manevi her türlü fedakarlığı yapan erkek betadır. Bir ilişkide erkek bunları ne kadar az sağlarsa alacağı şey o kadar artar.

Beta erkek ile olan ilişkilerde yazılı olmayan şöyle bir antlaşma vardır; “ben senin tüm ihtiyaçlarını karşılayım, sen benim tek ihtiyacımı karşıla.” Alfa erkekte ise bu tam tersidir. “Sen benim tek ihtiyacımı karşıla, ben senin tüm ihtiyaçlarını karşılayım.”
Peşin veren – veresiye veren gibi bir durum yani anlayacağınız.

Sevgilisine hediye alan erkek meriçtir.“, “Hesap ödeyen erkek betadır.” ya da “Evlilik teklifini tek taş ile yapan erkek erkek değildir.” gibi düşünceler yanlıştır sevgili romalılar. Bakınız burası çokomelli; eğer erkek, erkekliğindeki açıklıkları, tek taş alarak, hesap ödeyerek, çiçek alarak kapatmaya çalışıyorsa eziktir. Beta erkek genelde bu açıklığı bahsettiğimiz şekilde kapatmaya çalışır. Örneğin, bu eksikliği kibarlıkla kıza nazik davranarak kapatacağını sanar ve bu kızların umrunda değildir. Ben sapyoseksüelim diyen kızlar yüzünden bazı erkekler entelektüel olarak kızlarda arzu yaratacağına inanır. Oysa ben sapyoseksüelim diyen kız; parası olsun, statüsü olsun, kaslı olsun üzerine bir de zeki olsun istiyor. Bunun kadın versiyonu da çirkin olduğu halde arayı kitap okuyarak kapatmaya çalışır Kızların efendi erkek yerine piç erkek tercihi bu yüzdendir. Kızın bir erkekten beklentisi erkek olmasıdır entelektüel olması değil, erkeklerin de bir kızdan beklentisi çok bilmesi değil kızın güzel olmasıdır.. Annenize aldığınız çiçeği düşünün, bir sinsilik var mı bunda? Yok. Aynı şekilde yetkin bir erkek pek tabii sevgilisinin hesabını ödeyebilir.

Kızlar için senin ne kadar düzgün bir insan olduğunun bir önemi yok. İster doktor olup insanların hayatını kurtar, ister bilim için uğraş ister sanat için. İstediğin kadar paran olsun eğer kadını, buluştuktan 2 saat sonra yatağa atabilecek düzeyde bir erkek değilsen kadınlar sana arzu duymaz, şirin biri olduğunu düşünür. Kadınlarda arzu uyandıran şey onları yatağa atma potansiyelinizdir. Yanında sevgiline birisi laf attığında “kötü söz sahibinindir” şeklinde karşılık veriyorsan muhtemelen sevgilinin diğer ihtiyaçlarını karşılayan kişi de sen değilsin..

Nice erkekler kız yatağına kadar girmesine rağmen sadece film izliyor.. Eğer bir kız sizin evinize kadar geliyorsa onun kafasında bir yerlerde sizinle yatma fikri vardır. O saatten sonra bütün iş sizde. İster sarılır film izlerseniz ister o filmi siz çekersiniz.

Bunun için yapacağınız şey 2 şey var. 1 spora başlayın. 2 dark triad takılmayı öğrenin.

Spor salonuna gitmeye üşenenler için bir amme hizmeti; P90X
Bu program 90 günlük sıkı çalışmayı gerektiriyor. İnternette ücretsiz videoları mevcut zahmet edip araştırın ve başlayın. 90 günün sonunda kendine inanamayacaksın.

Bunun üzerine dark triad’ı öğreneceksin. Pısırık biri olarak yaşamaktansa cesur biri olarak ölmek daha iyidir. Seni korkutan şeylerin üzerine git.

Unutma kızların kız arkadaşları ve sevgilileri olur bir kıza çok fazla anlam yükleyip hayatının merkezine koyarsan senden daha iyisini bulduğu ilk anda sana tekmeyi basacaktır.

Kız peşinde koşan adam para kaybeder, para peşinde koşan adamın peşinde kızlar koşar.

Hayatının bir amacı olsun ama bu amaç kız olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir